Okręgowe Zawody Wędkarskie Młodzieży o "Puchar Okręgowej Komisji ds. Dzieci i Młodzieży"

Stanisław Przybylski

Okręgowa Komisja ds. Dzieci i Młodzieży przy Zarządzie Okręgu PZW w Legnicy wspólnie z Kołem PZW Jawor informuje, że w dniu 18.05.2024 r. na zbiorniku Jawornik w Jaworze odbędą się Okręgowe Zawody Wędkarskie Młodzieży o "Puchar Okręgowej Komisji ds. Dzieci i Młodzieży".

1. W zawodach uczestniczą reprezentacje kół PZW w składzie do pięciu zawodników w wieku do 14 lat w kategorii kadetów i do trzech zawodników w wieku do 16 lat w kategorii członek uczestnik oraz obowiązkowo opiekun.
  2. Termin pisemnych zgłoszeń na załączonym druku na adres Biura Zarządu Okręgu PZW w Legnicy upływa z dniem 14.05.2024 r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.
  3. Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej w kategorii kadetów i członków uczestników.
  4. Zbiórka zawodników i sędziów w dniu zawodów o godz. 8.00 na brzegu zbiornika Jawornik.
  5. Dojazd zawodników i drużyn we własnym zakresie.
  6. Udział w zawodach jest bezpłatny.
  7. Organizator zawodów ogranicza długość wędki do 10 m dla kadetów i do 11.5 m dla członków uczestników.
  8. Ilość zanęt zgodna z uchwałą Prezydium Zarządu Okręgu PZW Legnica nr 17/2018

P r o g r a m   z a w o d ó w :

godz. 8.00 - sprawdzanie listy startowej

godz. 8.00 - 8.30 - zbiórka zawodników i sędziów, otwarcie zawodów, losowanie stanowisk

godz. 8.30 - 8.45 - dojście na stanowiska

godz. 9.00 - 9.30 - przygotowanie do zawodów

godz. 9.30 - 12.30 - zawody

godz. 12.30 - 14.00 - ważenie złowionych ryb, praca komisji sędziowskiej, ogłoszenie wyników, zakończenie zawodów

Pliki do pobrania